WYBIERZ SWÓJ PAKIET

MINI

KONFERENCJA

do 10 V - 29 zł

do 21 V - 49 zł

do 29 V - 59 zł

- udział w wydarzeniu on-line

- dostęp do nagrania przez 48h

MEDIUM

KONFERENCJA + FORMACJA

do 10 V - 59 zł

do 25 V - 79 zł

do 29 V - 89 zł

- udział w wydarzeniu on-line

- dostęp do nagrania przez 3 mc-e

- PlanoMAX na III kwartał 2021 wraz z programem formacyjnym JAK BUDOWAĆ JEDNOŚĆ

- dostęp do Grup MasterMind

- WYSYŁKA

MAX

KONFERENCJA + FORMACJA + PIELGRZYMKA

do 10 V - 99 zł

do 25 V - 119 zł

do 29 V - 129 zł

- udział w wydarzeniu on-line

- udział w nocnej Pielgrzymce DROGA NA MAXA

- dedykowana aplikacja mobilna

- koszulka, odblask i prowiant

- Różaniec/opaska na rękę

- dostęp do nagrania przez 3 mc-e

- PlanoMAX na III kwartał 2021 wraz z programem formacyjnym JAK BUDOWAĆ JEDNOŚĆ

- dostęp do Grup MasterMind

- WYSYŁKA

Dochód ze sprzedaży pakietów przeznaczony jest na pokrycie kosztów konferencji i materiałów oraz na rozwój naszego dzieła.

ZOBACZ NASZE PROJEKTY:

droga_odwaznych.png
DL2-middle.png
Kopia color1.png

FAQ

Dlaczego nie dla kobiet?


Dlatego, że jako kobiety i mężczyźni jesteśmy różni. Borykamy się często z podobnymi problemami, ale przeżywamy je inaczej. To nie jest tak, że wykluczamy kobiety i uważamy je za “gorsze”. Zresztą zobacz fragment jednej z naszych audycji: https://youtu.be/nyTItKj6ic8?t=3356. Zauważ też, że jednym z prelegentów na konferencji jest kobieta. Poza tym istnieje wiele przykładów formacji skierowanych tylko dla kobiet, jak np Ubogacona, z którą stale współpracujemy.
Dlaczego powołani do przywództwa?


Przywódca dziś kojarzy się często z osobą, która nadużywa władzy dla swoich korzyści. Dla nas jest to odpowiedzialność za powierzone nam osoby, co niekoniecznie oznacza, że w tej szczególnej relacji mamy być na pierwszym miejscu.
Przywództwo to dla nas również odwaga dostrzegania swoich słabych stron i pracy nad nimi – zmiany siebie, dowodzenia swoim życiem.
Skąd pomysł na temat konferencji?


Na wstępie trzeba zaznaczyć, że temat został sformułowany w przekorny sposób. Oczywiste jest to, że nikt z nas nie jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Oczywiste jest też, że niektóre oczekiwania warto spełniać, inne odrzucać. Jak je wybrać, przefiltrować? O tym m.in. będziemy rozmawiać na konferencji. Stąd też jej tytuł.
Czy muszę konferencję obejrzeć na żywo?


Nie (chociaż absolutnie do tego zachęcamy, atmosfera i przeżycia podczas konferencji prowadzonej na żywo są wyjątkowe i nie powtarzalne). W zależności od wykupionego pakietu dostęp do konferencji będzie możliwy od 48h do 3 miesięcy. Czas ten liczony jest od opublikowania nagrania z konferencji, co nastąpi 15/16.03.2021 r.
Co potrzebuję do tego, aby wziąć udział w konferencji?


Żeby wziąć udział w konferencji potrzebujesz: 1. Komputera lub telefonu komórkowego ze stabilnym łączem internetowym (rekomendujemy komputer, żeby mieć komfort wysokiej jakości obrazu); 2. Odciążonego łącza (podczas transmisji nie obciążajmy internetu (nie ściągajmy plików, wyłączmy inne urządzenia działające w sieci); 3. Otwartości i wolnego czasu w godzinach 09.30-17:00
Czy podczas konferencji przewidziane są przerwy?


Po każdej konferencji przewidziana jest krótka (ok. 5-10 min przerwa). W czasie konferencji przewidujemy również około godziny 13:00 przerwę obiadową, która potrwa w przybliżeniu 45 minut.
Czym jest networking?


Networking – proces wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzony dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów. Podczas naszej konferencji skorzystamy z systemu szybkieto networkingu. W praktyce pojawią się dwie 30 minutowe sesje, podczas których będzie można porozmawiać z losowo przydzieloną osobą przez 2-3 minuty, a następnie porozmawiać z kolejną.

Nie jest to obowiązkowa część konferencji, ale zachęcamy do udziału, ponieważ system ten pozwala na zintegrowanie się z uczestnikami i ożywienie samej konferencji.
Czym są grupy MasterMind?


Po konferencji zaprosimy osoby, które posiadają pakiet MAXI do udziału w grupach MasterMind, które będą rozwijały temat konferencji. Będzie to 5 dedykowanych spotkań (w cyklu co 2 tygodnie), których temat przewodni to: "Jak działać, by żyć w obfitości." Co to jest grupa Mastermind? → to kilka osób na spotkaniu, które poprzez wypowiedzi w konkretnym temacie prezentuje swoje opinie i pozwala innym lepiej zrozumieć omawianą kwestię Jaki jest cel spotkania? → wymiana spostrzeżeń, opinii i doświadczeń Co NIE jest celem spotkania? → przekonywanie do swojego zdania czy światopoglądu
Szukasz wspólnoty dla mężczyzn? Przeczytaj!


Tych wszystkich, którzy wezmą udział w grupach MasterMind zaprosimy na koniec programu do wspólnoty męskiej "Droga Odważnych". Kim jesteśmy? W 2010 roku w sercach Michała Piekary i Mariusza Marcinkowskiego Bóg wzbudził powołanie do służby mężczyznom w Kościele. Tak powstała katolicka wspólnota Przymierze Wojowników, która przez lata formacji i zgłębiania swojego charyzmatu była przygotowywana przez Pana Boga do czynienia liderów gotowych służyć Bogu i Kościołowi, liderów, którzy w pierwszej kolejności są przywódcami w swoim osobistym życiu, w codziennej, wiernej pracy nad sobą. W 2017 roku powstał Program ODWAZNI.pl (www.odwazni.pl) - program męskiego rozwoju będący platformą szerokiego dotarcia do mężczyzn z ideą wierności małym krokom w duchowym i osobowym rozwoju. W pierwszym roku działania program zgromadził 1100 mężczyzn, a nasza wspólnota zaangażowała się wyłącznie do posługi w tym dziele, zmieniając również w tym czasie swoją nazwę na Droga Odważnych. W 2020 roku powstał serwis drogaodwaznych.pl jako narzędzie jeszcze szerszego dotarcia do mężczyzn.

Droga Odważnych

ul. Narutowicza 5

05-120 Legionowo

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • YouTube - Biały Krąg
  • Twitter - Biały Krąg

© 2020 Droga Odważnych.